close
 
תנאי שימוש

תנאי השימוש בחנות

כל המוצרים באתר מיוצרים בישראל, באהבה גדולה. אנחנו עסק קטן ונחמד ושירות הלקוחות חשוב לנו מאד.
כל ההזמנות נשלחות תוך עד 5 ימי עסקים מיום ההזמנה (מלבד הזמנות מיוחדות)
כל עליונית נשלחת באריזת מתנה עם שקית מעוצבת וכרטיס עם איור 4 אפשרויות הלבישה ולינק לאתר ולסרטון ההדגמה.
כל העליוניות שלנו עוברות בדיקה לאחר התפירה ובדיקה נוספת לפני המשלוח. אבל טעויות קורות... אם קיבלת מוצר פגום אנו מתנצלים ונדאג להחליפו.

מדיניות תשלומים
ניתן לשלם באמצעות חשבון פייפאל, כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי (דרך מערכת סליקה של פייפאל) או טלפונית בכרטיס אשראי. קיימת אפשרות גם לאסוף פריט עצמאית ולשלם במזומן או בצ'ק במקום. כל המשלוחים יבוצעו לאחר שהוסדר התשלום במלואו. המחירים באתר אינם כוללים משלוח, ודמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים בסל הקניות


מדיניות משלוחים
משלוחים בישראל- כל המשלוחים בישראל מבוצעים ע"י דואר ישראל.
דואר רשום- לוקח עד 14 יום (בדרך כלל פחות משבוע) בעלות של 12 שקלים.
שליח עד הבית- לוקח 1-3 ימי עסקים בעלות של 40 ש"ח.
משלוחים בינלאומיים- ניתן לשלוח כמעט לכל מדינה בעולם (מלבד מדינות ערב ומדינות להן אין הסכמי סחר עם ישראל) ע"י דואר רשום של דואר ישראל.
דואר רשום בינלאומי- עד 21 יום, עלות 24 שקלים.

ניתן לשלוח כמתנה. נא לציין כתובת למשלוח העליונית וכתובת למשלוח החשבונית. אוכל להוסיף כרטיס ברכה בשמכם, כתבו לי את נוסח הברכה בהערות ההזמנה.

מדיניות החלפות והחזרות
אחריות- אחריות מלאה על פגמי ייצור וטיב המוצר ללא הגבלת זמן. (הוראות כביסה- כביסה ביד בלבד, מים פושרים. לא לסחוט, לא לגהץ)
החלפות- במידה והמוצר לא היה בשימוש ניתן להחליף תוך 30 יום מיום קבלתו. ניתן להגיע לסטודיו שלי בגדרה או לשלוח בדואר רשום בצירוף החשבונית המקורית (לשמור העתק) ואשלח את הפריט הנבחר בחזרה עם החשבונית. המשלוחים על חשבון הלקוח.
החזר כספי - ניתן להחזיר את המוצר במידה ולא היה בשימוש ולקבל החזר כספי בניכוי דמי המשלוח ו 5% ממחיר הפריט (עפ"י תקנות התמ"ת) על פי אמצעי התשלום בו השתמשתם. יש ליצור עמי קשר ולשלוח את המוצר חזרה בדואר רשום בתוך 3 ימי עבודה מיום קבלתו באריזה המקורית ובמעטפה מרופדת. יש לצרף את החשבונית.

כללי
השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן. תנאי השימוש במידע, ובתמונות נוצרו לעיון מבקרי האתר והסכמה עליהם הינה תנאי מוקדם והכרחי לגלישה באתר זה.
אין כל התחייבות חוזית ו/או אחרת בין נועה וידר לבין הגולש ועצם השימוש באתר אינו יוצר קשר משפטי כלשהו בין האתר ו/או נועה וידר לבין הגולש.
למען הסר ספק, תנאי השימוש אינם חלים על אתרים אחרים אף אם באתר יהיו קישורים (links) לאתרים אלה.

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, במוצר עליונית 4 האפשרויות ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, מערכת, אפליקציה, קובץ גרפי, תמונות מסך, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו הינן של נועה וידר בלבד והן בבעלות יחודית ובלעדית של נועה וידר. זכויות היוצרים במאגר ומידע של האתר הינן של חברת נועה וידר בלבד. אין לשנות, להעתיק, להפיץ להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של נועה וידר בכתב ומראש. הגולש באתר מצהיר כי ידוע לו שזכויות היוצרים והקניין הרוחני כאמור שייכות לנועה וידר, זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר , על פי תנאי השימוש באתר זה, שייכות לנועה וידר .

נועה וידר שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את תנאי השימוש באתר, לפי שיקול דעתה הבלעדי, בלא צורך להודיע על כך מראש וללא קבלת הסכמת הגולש. בכל כניסה לאתר, ניתן יהיה לקרוא את תנאי השימוש בגרסתם העדכנית ביותר.

(*) תנאי השימוש וההנחיות באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות הקריאה בלבד, אולם הם מיועדים כמובן לנשים ולגברים כאחד.